• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowy turniej tenisa stołowego klas piątych i szóstych chłopców

 

W dniu 13.02.2017 roku został rozegrany międzyklasowy turniej tenisa stołowego klas piątych i szóstych chłopców.

W turnieju wzięły udział: klasa 5a reprezentowana przez Mariusza Cygana i Barka Rokitę, klasa 5c reprezentowana przez Wiktora Krawczyka, klasa 6a reprezentowana przez Kacpra Baja i Jakuba Wolskiego, klasa 6b reprezentowana przez Macieja Grzegrzółkę i Kamila Kisiela, klasa 6d reprezentowana przez Szymona Kuśmierczyka. W wyniku zaciętej rywalizacji 8 miejsce Bartek Rokita, 7 miejsce Wiktor Krawczyk, 6 miejsce Mariusz Cygan, 5 miejsce Kamil Kisiel, 4 miejsce Szymon Kuśmierczyk, 3 miejsce Jakub Wolski, 2 miejsce Kacper Baj, I miejsce Maciej Grzegrzółka. Chłopcy z I i II miejsca będą reprezentowali szkołę na zawodach gminnych.

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider