• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłce siatkowej

W dniu 09.01.2018 roku zostały rozegrane gminne zawody w piłce siatkowej chłopców.

Nasza reprezentacja w składzie: Frołow Mikołaj, Baj Kacper, Sułkowski Wiktor, Wolski Jakub, Bandzul Albert, Olejnik Samuel, Rogowiec Alan, Bogdan Marcin. Chłopcy zajęli III miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider