• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowe zawody w piłkę koszykową dziewczynek i chłopców klas 6

W dniu 30.11.2017 roku zostały rozegrane międzyklasowe zawody w piłkę koszykową klas szóstych dziewczynek i chłopców.

W wyniku rywalizacji dziewczynek: III miejsce klasa 6d, II miejsce klasa 6a, I miejsce klasa 6b, natomiast u chłopców: IV miejsce klasa 6d, III miejsce klasa 6b, II miejsce klasa 6c, I miejsce klasa 6a.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider