• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców klas 5

8.06.2017 roku został rozegrany międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców klas 5. Po zaciętej rywalizacji IV miejsce zajęła klasa 5d, III miejsce zajęła klasa 5b, II miejsce zajęła klasa 5a, I miejsce zajęła klasa 5c.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider