• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

XXII Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dzieci do lat 13 im. K. Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

W dniu 2.06.2017 roku odbył się XXII Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dzieci do lat 13 im. K. Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki i chłopcy w składach: Kucharska Antonina, Skopiak Nina, Kornberg Paulina, Powichrowska Ilona, Dziuraniuk Gabrysia, Grzywacz Weronika, Srebrnicka Kamila, Sobiepanek Zuzanna, Paszko Monika, Turek Dominika, Cygan Dawid, Czerw Andrzej, Grzelak Paweł, Podsiadły Oliwier, Koźlak Kamil, Pastuch Patryk, Sułkowski Wiktor, Wolski Jakub, Frołow Mikołaj, Bandzul Albert. Dziewczynki zajęły IV miejsce w grupie. Chłopcy zajęli III miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Grzelak.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider