W dniu 2.06.2017 roku odbył się XXII Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dzieci do lat 13 im. K. Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki i chłopcy w składach: Kucharska Antonina, Skopiak Nina, Kornberg Paulina, Powichrowska Ilona, Dziuraniuk Gabrysia, Grzywacz Weronika, Srebrnicka Kamila, Sobiepanek Zuzanna, Paszko Monika, Turek Dominika, Cygan Dawid, Czerw Andrzej, Grzelak Paweł, Podsiadły Oliwier, Koźlak Kamil, Pastuch Patryk, Sułkowski Wiktor, Wolski Jakub, Frołow Mikołaj, Bandzul Albert. Dziewczynki zajęły IV miejsce w grupie. Chłopcy zajęli III miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Grzelak.