• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców klas 6

W dniu 1.06.2017 roku odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej chłopców klas 6. Po zaciętej rywalizacji miejsce VI klasa 6f, miejsce V klasa 6d, miejsce IV klasa 6e, miejsce III klasa 6c, miejsce II klasa 6b, miejsce I klasa 6a.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider