• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powiatowy czwórbój lekkoatletyczny.

16.05.2017 roku odbył się czwórbój lekkoatletyczny w Piasecznie. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczynki w składzie: Czerw Andrzej, Grzelak Paweł, Cygan Dawid, Sułkowski Wiktor, Olejnik Samuel, Baj Kacper, Sobiepanek Zuzanna, Turek Dominika, Grzywacz Weronika, Skopiak Nina, Kornberg Paulina, Powichrowska Ilona. Drużyna chłopców zajęła V miejsce w powiecie. Natomiast dziewczynki zajęły III miejsce w powiecie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider