• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę nożną dziewczynek.

W dniu 25.04.2017  roku zostały rozegrane zawody w piłkę nożną dziewczynek. Naszą szkołę reprezentowały: Antonina Kucharska, Nina Skopiak, Zuzanna Falencik, Ilona Powichrowska, Kamila Srebrnicka, Gabrysia Dziuraniuk, Monika Paszko, Zuzanna Sobiepanek, Paulina Kornberg, Weronika Grzywacz dziewczynki zajęły III miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider