• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę nożną chłopców.

W dniu 11.04.2017 roku odbyły się zawody w piłkę nożną. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Cygan, Andrzej Czerw, Przemek Król, Kamil Koźlak, Mikołaj Frołow, Oliwier Podsiadły, Samuel Olejnik, Mariusz Cygan, Jakub Wolski, Patryk Pastuch, Paweł Grzelak, Wiktor Sułkowski. Chłopcy zajęli II miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider