• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowy terniej piłki koszykowej klas VI chłopców.

22.10.2016 roku odbył się turniej piłki koszykowej klas VI chłopców. W turnieju  wzięły udział reprezentacje chłopców wszystkich klas szóstych. Ostateczne wyniki rywalizacji:

Miejsce VI klasa 6f, miejsce V klasa 6e, miejsce IV klasa 6d, miejsce III klasa 6c, miejsce II klasa 6b, miejsce I klasa 6a.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider