• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzyklasowy turniej piłki koszykowej klas VI dziewcząt.

21.10 2016 roku odbył się miedzyklasowy turniej piłki koszykowej klas VI dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje dziewczynek wszystkich klas szóstych. Wyniki turnieju:

miejsce VI klasa 6f, miejsce V klasa 6a, miejsce IV Klasa 6b, miejsce III klasa 6e, miejsce II klasa 6c, miejsce I klasa 6d.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider