• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe.

Międzypowiatowe  sztafetowe biegi przełajowe odbyły się w czwartek 06.10.2016 roku naszą gminę reprezentowała nasza szkoła w składzie:

Dziewczynki Sobiepanek Zuzanna, Grzywacz Weronika, Powichrowska Ilona, Cichocka Zuzanna, Matejuk Anastazja, Dzwonkowska Paulina, Markowska Karolina, Trochim Emilia, Paszko Monika, Petrykowska Natalia zajęły IV miejsce.

Chłopcy: Czerw Andrzej, Domaciuk Daniel, Grzelak Paweł, Cygan Dawid, Pastuch Aleksander, Rogowiec Alan, Frołow Mikołaj, Wolski Jakub, Baj Kacper, Sułkowski Wiktor, Kisiel Kamil zajęli VIII miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider