• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

EURO - PERŁY 2016

Zagrali po europejsku!

Turniej piłki nożnej EURO - PERŁY 2016, zorganizowany przez LGD Perły Mazowsza, odbył się 17 czerwca 2016 roku. pod honorowym patronatem Burmistrzów Tarczyna, Góry Kalwarii, Konstancina – Jeziornej i Wójta Prażmowa. W sportowej rywalizacji, pełnej piłkarskiego kunsztu, nasza drużyna czwarty raz z rzędu stanęła na podium tym razem zajmując II miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wojtowicz Filip natomiast najlepszym bramkarzem został Grudziński Maciej.

Skład naszej drużyny:

Wojtowicz Filip, Grudziński Maciej, Cygan Mariusz, Cygan Dawid, Pastuch Patryk, Brzeziński Tomasz, Grzelak Paweł, Czerw Andrzej, Kobylański Kacper, Frolow Mikołaj.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider