10 maja 2016 roku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 imienia Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Nasza szkoła wystawiła dziewczynki i dwie reprezentacje  chłopców.

Dziewczynki w składzie: Biczyk Wiktoria, Fijałkowska Klaudia, Komosa Barbara, Chołuj Aleksandra, Kielan Weronika, Wojnarowska Natalia, Rusek Patrycja, Grzywacz Weronika, Skopiak Nina, Kornberg Paulina.

Pierwszy skład chłopców: Brzeziński Tomasz, Wojtowicz Filip, Grzelak Paweł, Parol Kacper, Grudziński Maciej, Kobylański Kacper, Cygan Dawid, Folwarski Paweł Czerw Andrzej.

Drugi skład chłopców: Cygan Mariusz, Pastuch Patryk, Frołow Mikołaj, Sułkowski Wiktor, Alan Mujević, Koźlak Kamil, Baj Kacper, Wolski Jakub, Bochyński Karol, Olejnik Samuel.

Dziewczynki zajęły w turnieju szóste  miejsce natomiast chłopcy ósme.