• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 11 maja 2016 roku zostały rozegrane zawody w czwórboju lekkoatletycznym.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki w składzie : Turek Dominika, Fijałkowska Klaudia, Chołuj Aleksandra, Skopiak Nina, Falencik Zuzanna, Sobiepanek Zuzanna, Grzywacz Weronika i zdobyły czwarte miejsce w powiecie. Natomiast chłopcy w składzie: Kobylański Kacper, Krasnodębski Wiktor, Krasnodębski Mateusz , Grzelak Paweł, Wojtowicz Filip, Parol Kacper zdobyli  trzecie miejsce w powiecie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider