• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt

26.04.2016 roku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  w piłkę nożną dziewczynek. Naszą szkołę reprezentowały: Basia Komosa, Wiktoria Biczyk, Aleksandra Chołuj, Natalia Wojnarowska, Patrycja Rusek, Weronika Grzywacz, Dominika Turek, Paulina Kornberg, Weronika Kielan dziewczynki zajęły 5 miejsce .

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider