• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w piłkę nożną chłopców

W czwartek 21.04.2016 roku odbyły się zawody w piłkę nożną chłopców nasza reprezentacja w składzie: Kacper Parol, Maciej Grudziński, Michał Cieplak, Filip Wojtowicz, Mikołaj Frołow, Paweł Grzelak, Jakub Chmielewski, Tomek Brzeziński, Andrzej Czerw, Jakub Wolski wywalczyła 2 miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider