• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Gminne zawody w pływaniu

 

6.04.2016 r. zostały rozegrane zawody w pływaniu dziewczynek i chłopców.

 

Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Pacoszyńska, Laura Suchaniak, Weronika Przybylska, Amelia Cybulska, Zuzia Ojrzyńska, Weronika Grzywacz, Patrycja Świetlik, Jakub Zieliński, Oliwier Bałtrukiewicz, Kamil Kisiel, Bartek Babik, Igor Szczepek, Jakub Król, Wiktor Kęsik, Bartek Merchel, Kacper Parol.

W wyniku rywalizacji dziewczynki zajęły pierwsze miejsce i będą reprezentowały Gminę na zawodach powiatowych, a chłopcy zdobyli  trzecie miejsce.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider