XX Turniej 13-latków im. Kazimierza Górskiego

Zagrali jak Orły Górskiego

16 zespołów chłopców wzięło udział w XX Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Dzieci Do lat 13 im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza. Tegoroczne zmagania to powrót do tradycji sprzed lat-rywalizowały tylko reprezentacje szkolne i Uczniowskie Kluby Sportowe. Nasza drużyna w składzie:

Kaczmarek Bartosz, Rosiak Hubert, Kubicki Maciej, Parol Kacper, Kaczmarek Jakub, Banasiewicz Patryk, Witek Adrian, Celejewski Aleksander, Grzelak Paweł, Kobierski Hubert zajęła II miejsce w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kobierski Hubert.