• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

XX Turniej 13-latków im. Kazimierza Górskiego

 Zagrali jak Orły Górskiego

 

16 zespołów chłopców wzięło udział w XX Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Dzieci Do lat 13 im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza. Tegoroczne zmagania to powrót do tradycji sprzed lat-rywalizowały tylko reprezentacje szkolne i Uczniowskie Kluby Sportowe. Nasza drużyna w składzie:

Kaczmarek Bartosz, Rosiak Hubert, Kubicki Maciej, Parol Kacper, Kaczmarek Jakub, Banasiewicz Patryk, Witek Adrian, Celejewski Aleksander, Grzelak Paweł, Kobierski Hubert zajęła II miejsce w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kobierski Hubert.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider