• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

EURO PERŁY 2015

 

Zagrali po europejsku!

 

Turniej piłki nożnej EURO PERŁY 2015, zorganizowany przez LGD Perły Mazowsza, odbył się 19 czerwca 2015r. pod honorowym patronatem Burmistrzów Tarczyna, Góry Kalwarii, Konstancina – Jeziornej i Wójta Prażmowa. W sportowej rywalizacji, pełnej piłkarskiego kunsztu, nasza drużyna trzeci raz z rzędu stanęła na podium tym razem zajmując III miejsce. Najlepszym piłkarzem turnieju został Kobierski Hubert.

Skład naszej drużyny:

Wojtowicz Filip, Grudziński Maciej, Kobierski Hubert, Kubicki Maciej, Banasiewicz Patryk, Celejewski Aleksander, Rosiak Hubert, Witek Adrian, Tuszyński Jakub, Parol Adrian

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider