• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzowie Gminy

 

 20 kwietnia 2015 nasza drużyna w składzie:

 

Kaczmarek Bartosz, Kaczmarek Jakub, Kobierski Hubert, Kubicki Maciej, Rosiak Hubert, Nadolski Jakub, Wojtowicz Filip, Grudziński Maciej, Parol Kacper, Bławdziewicz Jakub wywalczyli złoty medal i tytuł Mistrzów Gminy w piłce  nożnej.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider