• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców

 

03.03.2015r w Brześcach odbył się gminny turniej w piłkę ręczną chłopców.

 

Reprezentacja szkoły zajęła 2 miejsce po zaciętej walce z Dobieszem.

 

 

Chłopcy wystąpili w składzie:

 

 

Kaczmarek Bartosz

Kaczmarek Jakub

Kubicki Maciej

Kustra Janek

Hubert Rosiak

Tuszyński Jakub

Witek Adrian

Kobierski Huber

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider