• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Szkolny Turniej w Tenisie Stołowym

05.03.2015 Szkolny Turniej w tenisie stołowym 

Klasa VI dziewczęta : I miejsce Patrycja Jankowska (VIA), II miejsce Marysia Matusik (VIB), III miejsce Karolina Babik (VID) pozostałe uczestniczki: Katarzyna Solka ( VIA), , Zuzanna Kochańska (VIB), Julia Czachowska (VIC), Irena Sienkiewicz (VIC), Klaudia Koźlak (VID)

Klasa V dziewczęta : I miejsce Katarzyna Sadurek (VA), II miejsce Magdalena Czupryńska (VIA)

Klasa VI chłopcy : I miejsce Patryk Banasiewicz (VIC), II miejsce Dominik Olewiński (VIA), III miejsce Jakub Kaczmarek (VID) pozostali uczestnicy : Kacper Brala (VIA), Hubert Bednarczyk (VIB), Robert Jakubik (VIB), Piotr Krasuski (VIC), , Bartosz Kaczmarek (VID), Jan Lichocki (VID)

Klasa V chłopcy:  I miejsce Jakub Chmielewski (VF), II miejsce Maciej Grudziński (VA), III miejsce Filip Wojtowicz (VF), IV miejsce Miłosz Broda (VC), V miejsce Kacper Parol (VA), VI miejsce Dawid Ptak (VC),

Patrycja Jankowska (VIA),Marysia Matusik (VIB), Jakub Kaczmarek (VID) oraz Jakub Chmielewski (VF) będą reprezentować naszą szkołę na  Mistrzostwach Gminy.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider