Szkolny Turniej w Tenisie Stołowym

05.03.2015 Szkolny Turniej w tenisie stołowym

Klasa VI dziewczęta : I miejsce Patrycja Jankowska (VIA), II miejsce Marysia Matusik (VIB), III miejsce Karolina Babik (VID) pozostałe uczestniczki: Katarzyna Solka ( VIA), , Zuzanna Kochańska (VIB), Julia Czachowska (VIC), Irena Sienkiewicz (VIC), Klaudia Koźlak (VID)

Klasa V dziewczęta : I miejsce Katarzyna Sadurek (VA), II miejsce Magdalena Czupryńska (VIA)

Klasa VI chłopcy : I miejsce Patryk Banasiewicz (VIC), II miejsce Dominik Olewiński (VIA), III miejsce Jakub Kaczmarek (VID) pozostali uczestnicy : Kacper Brala (VIA), Hubert Bednarczyk (VIB), Robert Jakubik (VIB), Piotr Krasuski (VIC), , Bartosz Kaczmarek (VID), Jan Lichocki (VID)

Klasa V chłopcy:  I miejsce Jakub Chmielewski (VF), II miejsce Maciej Grudziński (VA), III miejsce Filip Wojtowicz (VF), IV miejsce Miłosz Broda (VC), V miejsce Kacper Parol (VA), VI miejsce Dawid Ptak (VC),

Patrycja Jankowska (VIA),Marysia Matusik (VIB), Jakub Kaczmarek (VID) oraz Jakub Chmielewski (VF) będą reprezentować naszą szkołę na  Mistrzostwach Gminy.