• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzynie gminy w piłce ręcznej !!!!!

Nasza drużyna w składzie: Majowska Maja, Kotowska Aleksandra, Matusik Marysia, Komosa Barbara, Kośla Alicja, Jankowska Patrycja , Solka Katarzyna, Budek Paulina, Babik Karolina wywalczyły złoty medal i tytuł Mistrza Gminy w piłce ręcznej.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider