• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Dnia 18.11.2013 odbyły sie Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w piłce koszykowej dziewcząt. Nasza reprezentacja  po bardzo wyrównanych meczach grupowych zajmując I miejsce awansowała do rundy finałowej . Mimo walecznej i oddaniej grzy nasze zawodniczki nie zdołały pokonac drużyny ze szkoły podstawowej nr 3 z Piaseczna. Ostatecznie zajęły II miejsce i są Wicemistrzyniami Powiatu Piaseczyńskiego.

Skład reprezentacji: Michalina Brzezińska, Maja Wiśniewska, Klaudia Kruczek, Marika Smolarek, Paulina Kalinowska, Adrianna Mańkowska, Laura Sekulska, Agata Głąbska, Monika Grzywacz, Zuzanna Szlązak, Marysia Matusik, Patrycja Jankowska, opiekunem była p. Justyna Wietecha. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider