• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Biegi Niepodległościowe

Grupa uczniów z naszej szkoły postanowiła uczcić  Święto Niepodległości w nieco innej formie: wzięli oni udział  w XXI Biegach Niepodległościowych zorganizowanych przez OSiR w Górze Kalwarii.

 Biegi odbyły się w sobotę 09.11.2013, a naszą szkołę reprezentowali: Emilia Zielińska IVB, Magdalena Czupryńska IVA, Aleksandra Baj IVA, Aleksander Celejewski VC, Marysia Matusik VB, Laura Sekulska VIB, Paulina Kalinowska VID, Damian Chmielewski VID. Najwyżej uplasowała się Marysia Matusik zajmując II miejsce.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider