• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej

Nasze Złotka

Dnia 13.11.2013 odbyły się Mistrzostwa  gminy w piłce koszykowej dziewcząt  szkół podstawowych. Nasza drużyna pod wodzą pani Justyny Wietechy zajęła I miejsce.

Tym sposobem  dziewczęta zakwalifikowały się do mistrzostw Powiatu.Skład drużyny: Michalina Brzezińska, Maja Wiśniewska, Klaudia Kruczek, Marika Smolarek, Paulina Kalinowska, Adrianna Mańkowska, Laura Sekulska, Agata Głąbska, Monika Grzywacz, Zuzanna Szlązak, Marysia Matusik, Patrycja Jankowska.

Mistrzostwa  Powiatu odbędą się 18  listopada br.  Trzymamy kciuki!!

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider