• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Szkolny Turniej piłki nożnej klas IV

08.11.2013 na naszym szkolnym Orliku odbył sie Szkolny Turniej piłki nożnej klas IV. Turniej ten pokazał czwartoklasistom jak można  aktywnie spędzać czas wolny, dał możliwość wspólnej zabawy  i współzawodnictwa w tak popularnej i lubianej grze.

 Udział w turnieju wpłynął pozytywnie nie tylko na rozwój fizyczny, ale również na charakter uczniów wpajając im takie cechy,  jak : wola walki, zasady fair play, życzliwość wobec przegranych i wygranych, koleżeńskość oraz współpraca w zespole. Celem zorganizowanego turnieju, było również popularyzowanie zdrowego stylu życia. Po bardzo zaciętej i wyczerpującej walce wszystkich zawodników klasyfikacja jest następująca:

Dziewczęta : I miejsce klasa IVB w składzie : Barbara Komosa, Daria Oklej, Emilia Zielińska, Oliwia Mosak, Karolina Niedziela, Iza Sztrubel, Ewelina Kamińska II miejsce klasa IVE w składzie: Julia Szymańska, Ola Dobosz, Zuzia Jasek, Nela Ładziak, Martyna Siara III miejsce klasa IVF w składzie: IV miejsce klasa IVD w składzie: Weronika Kielan, Patrycja Świetlik, Amelia Kazubska, Wiktoria Biczyk, Ola Chołuj, Zuzia Skowronek, Weronika Żuber V miejsce klasa IVA w składzie: Karolina Brala, Aleksandra Baj, Patrycja Macioł, Julia Skwarek, Zofia Szczepańska, Wiktoria Trzmiel, Katarzyna Sadurek  VI miejsce klasa IVC w składzie: Patrycja Rusek, Kinga Rusek, Natalia Wojnarowska, Patrycja Dejer, Natalia Krzosek, Karolina Bączek, Magda Pełka.

Chłopcy: I miejsce klasa IVA w składzie: Kacper Parol,Wojciech Niedziółka, Michał Cieplak, Mikołaj Drewicz, Paweł Folwarski, Maciej Grudziński, Jakub Piekarniak II miejsce klasa IVF w składzie: Szymon Mokrzanowski, Igor Doczyk, Denis Mujević, Kuba Chmielewski, Filip Wojtowicz, Robert Sosnowski, Adrian Wróblewski III miejsce klasa IVE w składzie: Kacper Kobylański, Karol Koselski, Maciek Świetlik, Michał Koselski, Krzyś Bomba, Sebastian Pietrucha IV miejsce klasa IVC w składzie: Kacper Kęsik, Konrad Kluge, Dawid Ptak, Krystian Jasiński, Wiktor Krasnodębski, Miłosz Broda, Piotr Orzechowski, Kacper Szczepek V miejsce klasa IVB w składzie: Kacper Bukat, Filip Maciszewski, Kuba Idarczyk, Damian Gwardys, Daniel Miernik, Maciek Wołynkiewicz, Patryk Paszkiel. Wśród chłopcow tylko klasa IVD nie zgłosiła drużyny do turnieju!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider