• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Szkolny Turniej w Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców klas VI

W dniu 25.10.2013r. rozegrany został Szkolny Turniej w Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców klas VI. W zawodach udział wzięło 20 zawodniczek i 20 zawodników reprezentujących klasy VI. Turniej odbył się systemem każdy z każdym z czasem gry 2 x 5 min. 

 

Po zaciętej rywalizacji okazało się, że wygrywając wszystkie swoje mecze pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z klasy VIB w składzie: Adrianna Mańkowska, Agata Głąbska, Laura Sekulska, Julia Secheniewicz, Monika Grzywacz .

 

  

 

Drugie miejsce zajęła klasa VIA w składzie : Michalina Brzezińska, Julia Pello, Weronika Kordaś, Wiktoria Maliszewska, Zuzanna Szlązak . Miejsce trzecie wywalczyła sobie klasa VIC w składzie : Maja Wiśniewska, Marika Smolarek, Klaudia Kruczek, Klaudia Mikus , Karolina Jankowska. Natomiast na miejscu czwartym znalazła się klasa VID w składzie : Kinga Szynaka, Iza Krukowska , Paulina Kalinowska, Martyna Szatkowska, Julia Sawicka.

  

W rywalizacji chłopców zwycięzcami rozgrywek zostali uczniowie klasy VID w składzie : Dawid Bąk, Roman Nadvornyak, Paweł Kowal, Grzegorz Drozd, Krzysztof Mich.   

 

  

 

Drugie miejsce wywalczyli sobie chłopcy z klasy VIC w składzie: Eryk Gałczyński, Oskar Kabala, Adam Szewczak, Mateusz Błyszczuk, Piotr Ostrowski.Na miejscu trzecim znalazła się drużyna klasy VIA w składzie: Hubert Kłosiński, Maciek Klicz, Patryk Bochyński, Mateusz Matusiak,Dominik Olszewski. Miejsce czwarte zajęła klasa VIB w składzie: Jakub Paszko, Konrad Dombek, Kacper Kucharski, Paweł Mulik, Joachim Białas.

 

Rozegrane mecze dostarczyły wielu emocji. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider