• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Biegi przełajowe

Pierwszą sportową rywalizację w roku szkolnym 2012/2013 otworzyly zawody w biegach przełajowych, które miały miejsce 16 września na stadionie w Górze Kalwarii. W zawodach wzięło udział 19 uczniów z naszej szkoły. Zostały także ogłoszone wyniki klasyfikacji końcowej  za rok szkolny 2012/2013 . Nasza szkoła zajęła I miejsce w gminie, natomiast w powiecie uplasowaliśmy się na miejscu IV.

Wyniki zawodów w biegach przełajowych:

Maja Wiśniewska, kl. 6c - I miejsce, Roman Nadvorniak, kl. 6d - I miejsce, Julia Secheniewicz, kl. 6b - 3 miejsce, Patryk Bochyński, kl. 6a - III miejsce, Maria Matusik, kl.5b - IV miejsce, Adrianna Mańkowska, kl. 6b - V miejsce, Dawid Bąk, kl. 6d - V miejsce, Hubert Kobierski, kl. 5d - V miejsce, Julia Lankiewicz, kl. 5c - VI miejsce, Jakub Paszko, kl. 6b - VI miejsce. Wymienieni zawodnicy zakwalifikowali się do zawodów rozgrywanych na szczeblu powiatowym.

Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:

Klaudia Krasowska, kl.5a – X miejsce, Julia Zduńczyk, kl.5a – VII miejsce, Julia Czachowska, kl.5c – XII miejsce, Aleksander Celejewski, kl.5c – IX miejsce, Kacper Bojanowicz, kl.5c – VII miejsce, Jakub Tuszyński, kl.5a – VIII miejsce, Jakub Bławdziewicz, kl.5d – XI miejsce, Julia Powichrowska, kl.6c – VIII miejsce, Aleksandra Przybylska, kl.6c – IX miejsce.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider