• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rok szkolny 2012/2013

 

Rok szkolny 2012/2013

 

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła bierze udział w rozgrywkach sprtowych organizowanych na terenie gminy i powiatu. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Nasi uczniowie zajmują wiele zaszczytnych miejsc.

 

 

 

14.09.2012 Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych w Górze Kalwarii

 

Reprezentacja dziewcząt klasy V: Maja Wiśniewska I –miejsce , Michalina Brzezińska VI – miejsce, Julia Powichrowska IX – miejsce, Wiktoria Maliszewska X – miejsce .

Reprezentacja chłopców klasy V : Roman Nadworniak I – miejsce, Jakub Paszko II - miejsce, Oskar Kabala III - miejsce, Joachim Białas XIII – miejsce.

Reprezentacja dziewcząt klasy VI : Maja Pełka I – miejsce, Gabrysia Mróz III – miejsce, Agata Bralewska VIII - miejsce, Marysia Szymczak XI – miejsce.

Reprezentacja chłopców klasy VI : Konrad Szymański I – miejsce, Łukasz Skipirzepa XII – miejsce, Jurek Kempa XIII – miejsce.

 

17.09.2012 Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych w Górze Kalwarii

 

Skład drużyny dziewcząt : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Wiktoria Staros, Milena Broda, Amina Demilova, Katarzyna Oleszczuk, Agnieszka Karpacz, Paulina Konarzewska.

Skład drużyny chłopców : Filip Bursa, Michał Czernik, Konrad Szymański, Jan Folwarski, Filip Dylicki, Piotr Zygała, Dawid Bąk, Piotr Gwara, Emil Zawistowski, Łukasz Skipirzepa.

Obie drużyny zajęły I miejsce

 

27.09.20012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

I –miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVD

III – miejsce klasa IVB

IV – miejsce klasa IVC

Klasyfikacja końcowa chłopców :

I – miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVC

III – miejsce klasa IVD

IV – miejsce klasa IVB

 

05.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

 

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce natomiast chłopców I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt : Marysia Kochańska, Roksana Lichocka, Paulina Budek, Kasia Solka, Julia Kordas, Patrycja Jankowska, Marysia Matusik, Zuzia Kochańska, Julia Czachowska, Klaudia Kryglicka, Julia Zduńczyk, Alicja Kośla.

Skład drużyny chłopców : Hubert Rosiak, Adrian Witek, Bartek Kaczmarek, Kuba Kaczmarek, Maciej Kubicki, Patryk Banasiewicz, Piotr Krysa, Janek Lichocki, Hubert Kobierski, Kacper Brala, Tuszyński Jakub, Bławdziewicz Jakub.

 

25.10.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas VI

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

I –miejsce klasa VIA

II – miejsce klasa VIC

III – miejsce klasa VID

IV – miejsce klasa VIB

Klasyfikacja końcowa chłopców :

I – miejsce klasa VID

II – miejsce klasa VIC

III – miejsce klasa VIB

Z rywalizacji zrezygnowała klasa 6A

 

13.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej dziewcząt

 

Dziewczęta zajęły I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Rylska Justyna, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

 

14.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej chłopców

Chłopcy zajęli  I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: Jurek Kempa, Artur Kowala, Jan Folwarski, Filip Bursa, Konrad Szymański, Maciej Gwara, Piotr Kobiałka, Filip Dylicki, Michał Czernik, Eryk Gałczyński, Oskar Kabala.

 

16.11.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas V

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

I –miejsce klasa VA

II – miejsce klasa VC

III – miejsce klasa VB

IV – miejsce klasa VD

Klasyfikacja końcowa chłopców :

I – miejsce klasa VB

II – miejsce klasa VD

III – miejsce klasa VA

IV – miejsce klasa VC

 

19.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

 

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

 

20.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców

 

Chłopcy wywalczyli V miejsce

Skład reprezentacji: Jurek Kempa, Artur Kowala, Jan Folwarski, Filip Bursa, Konrad Szymański, Maciej Gwara, Piotr Kobiałka, Filip Dylicki, Michał Czernik, Eryk Gałczyński, Oskar Kabala.

 

14.09.2012 Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych w Górze Kalwarii

 

Reprezentacja dziewcząt klasy V: Maja Wiśniewska I –miejsce , Michalina Brzezińska VI – miejsce, Julia Powichrowska IX – miejsce, Wiktoria Maliszewska X – miejsce .

Reprezentacja chłopców klasy V : Roman Nadworniak I – miejsce, Jakub Paszko II - miejsce, Oskar Kabala III - miejsce, Joachim Białas XIII – miejsce.

Reprezentacja dziewcząt klasy VI : Maja Pełka I – miejsce, Gabrysia Mróz III – miejsce, Agata Bralewska VIII - miejsce, Marysia Szymczak XI – miejsce.

Reprezentacja chłopców klasy VI : Konrad Szymański I – miejsce, Łukasz Skipirzepa XII – miejsce, Jurek Kempa XIII – miejsce.

 

17.09.2012 Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych w Górze Kalwarii

 

Skład drużyny dziewcząt : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Wiktoria Staros, Milena Broda, Amina Demilova, Katarzyna Oleszczuk, Agnieszka Karpacz, Paulina Konarzewska.

Skład drużyny chłopców : Filip Bursa, Michał Czernik, Konrad Szymański, Jan Folwarski, Filip Dylicki, Piotr Zygała, Dawid Bąk, Piotr Gwara, Emil Zawistowski, Łukasz Skipirzepa.

Obie drużyny zajęły I miejsce

 

27.09.20012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

 

 Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

 I –miejsce klasa IVA

 II – miejsce klasa IVD

 III – miejsce klasa IVB

 IV – miejsce klasa IVC

 Klasyfikacja końcowa chłopców :

 I – miejsce klasa IVA

 II – miejsce klasa IVC

 III – miejsce klasa IVD

 IV – miejsce klasa IVB

 

05.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

 

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce natomiast chłopców I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt : Marysia Kochańska, Roksana Lichocka, Paulina Budek, Kasia Solka, Julia Kordas, Patrycja Jankowska, Marysia Matusik, Zuzia Kochańska, Julia Czachowska, Klaudia Kryglicka, Julia Zduńczyk, Alicja Kośla.

Skład drużyny chłopców : Hubert Rosiak, Adrian Witek, Bartek Kaczmarek, Kuba Kaczmarek, Maciej Kubicki, Patryk Banasiewicz, Piotr Krysa, Janek Lichocki, Hubert Kobierski, Kacper Brala, Tuszyński Jakub, Bławdziewicz Jakub.

 

25.10.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas VI

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

 I –miejsce klasa VIA

 II – miejsce klasa VIC

 III – miejsce klasa VID

 IV – miejsce klasa VIB

Klasyfikacja końcowa chłopców :

 I – miejsce klasa VID

 II – miejsce klasa VIC

 III – miejsce klasa VIB

Z rywalizacji zrezygnowała klasa 6A

 

13.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej dziewcząt

 

Dziewczęta zajęły I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Rylska Justyna, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

 

 

14.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej chłopców

 

Chłopcy zajęli  I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: Jurek Kempa, Artur Kowala, Jan Folwarski, Filip Bursa, Konrad Szymański, Maciej Gwara, Piotr Kobiałka, Filip Dylicki, Michał Czernik, Eryk Gałczyński, Oskar Kabala.

 

 

16.11.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas V

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt :

 I –miejsce klasa VA

 II – miejsce klasa VC

 III – miejsce klasa VB

 IV – miejsce klasa VD

Klasyfikacja końcowa chłopców :

 I – miejsce klasa VB

 II – miejsce klasa VD

 III – miejsce klasa VA

 IV – miejsce klasa VC

 

 

19.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

 

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

 

20.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców

 

Chłopcy wywalczyli V miejsce

Skład reprezentacji: Jurek Kempa, Artur Kowala, Jan Folwarski, Filip Bursa, Konrad Szymański, Maciej Gwara, Piotr Kobiałka, Filip Dylicki, Michał Czernik, Eryk Gałczyński, Oskar Kabala.

 

dz2

zapisy

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider