Rok szkolny 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła bierze udział w rozgrywkach sprtowych organizowanych na terenie gminy i powiatu. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Nasi uczniowie zajmują wiele zaszczytnych miejsc.

14.09.2012 Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych w Górze Kalwarii

Reprezentacja dziewcząt klasy V: Maja Wiśniewska I –miejsce , Michalina Brzezińska VI – miejsce, Julia Powichrowska IX – miejsce, Wiktoria Maliszewska X – miejsce .

Reprezentacja chłopców klasy V : Roman Nadworniak I – miejsce, Jakub Paszko II - miejsce, Oskar Kabala III - miejsce, Joachim Białas XIII – miejsce.

Reprezentacja dziewcząt klasy VI : Maja Pełka I – miejsce, Gabrysia Mróz III – miejsce, Agata Bralewska VIII - miejsce, Marysia Szymczak XI – miejsce.

Reprezentacja chłopców klasy VI : Konrad Szymański I – miejsce, Łukasz Skipirzepa XII – miejsce, Jurek Kempa XIII – miejsce.

17.09.2012 Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych w Górze Kalwarii

Skład drużyny dziewcząt : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Wiktoria Staros, Milena Broda, Amina Demilova, Katarzyna Oleszczuk, Agnieszka Karpacz, Paulina Konarzewska.

Skład drużyny chłopców : Filip Bursa, Michał Czernik, Konrad Szymański, Jan Folwarski, Filip Dylicki, Piotr Zygała, Dawid Bąk, Piotr Gwara, Emil Zawistowski, Łukasz Skipirzepa.

Obie drużyny zajęły I miejsce

27.09.20012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

I –miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVD

III – miejsce klasa IVB

IV – miejsce klasa IVC

I – miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVC

III – miejsce klasa IVD

IV – miejsce klasa IVB

05.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas IV

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce natomiast chłopców I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt : Marysia Kochańska, Roksana Lichocka, Paulina Budek, Kasia Solka, Julia Kordas, Patrycja Jankowska, Marysia Matusik, Zuzia Kochańska, Julia Czachowska, Klaudia Kryglicka, Julia Zduńczyk, Alicja Kośla.

Skład drużyny chłopców : Hubert Rosiak, Adrian Witek, Bartek Kaczmarek, Kuba Kaczmarek, Maciej Kubicki, Patryk Banasiewicz, Piotr Krysa, Janek Lichocki, Hubert Kobierski, Kacper Brala, Tuszyński Jakub, Bławdziewicz Jakub.

25.10.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas VI

I –miejsce klasa VIA

III – miejsce klasa VID

IV – miejsce klasa VIB

I – miejsce klasa VID

III – miejsce klasa VIB

Z rywalizacji zrezygnowała klasa 6A

13.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej dziewcząt

Dziewczęta zajęły I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Rylska Justyna, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

14.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej chłopców

Chłopcy zajęli  I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji: Jurek Kempa, Artur Kowala, Jan Folwarski, Filip Bursa, Konrad Szymański, Maciej Gwara, Piotr Kobiałka, Filip Dylicki, Michał Czernik, Eryk Gałczyński, Oskar Kabala.

16.11.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas V

I –miejsce klasa VA

II – miejsce klasa VC

III – miejsce klasa VB

IV – miejsce klasa VD

I – miejsce klasa VB

II – miejsce klasa VD

III – miejsce klasa VA

IV – miejsce klasa VC

19.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce

Skład reprezentacji: : Agata Braleska, Gabrysia Mróz, Natalia Rodziewicz, Aleksandra Rębacz, Sipak Marysia, Brzezińska Michalina, Krukowska Iza, Chmielewska Agata, Marysia Szymczak, Molak Martyna, Zuzanna Szlązak.

20.11.2012 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców

Chłopcy wywalczyli V miejsce

14.09.2012 Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych w Górze Kalwarii

Obie drużyny zajęły I miejsce

I –miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVD

III – miejsce klasa IVB

IV – miejsce klasa IVC

I – miejsce klasa IVA

II – miejsce klasa IVC

III – miejsce klasa IVD

IV – miejsce klasa IVB

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce natomiast chłopców I miejsce.

25.10.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas VI

I –miejsce klasa VIA

III – miejsce klasa VID

IV – miejsce klasa VIB

I – miejsce klasa VID

III – miejsce klasa VIB

Z rywalizacji zrezygnowała klasa 6A

13.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej dziewcząt

Dziewczęta zajęły I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

14.10.2012 Mistrzostwa Gminy Góra Kalwaria w piłce koszykowej chłopców

Chłopcy zajęli  I miejsce awansując tym samym do zawodów powiatowych.

16.11.2012 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w piłce koszykowej klas V

I –miejsce klasa VA