• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rok szkolny 2012/2013

 

Rok szkolny 2012/2013

 

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła bierze udział w rozgrywkach sprtowych organizowanych na terenie gminy i powiatu. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Nasi uczniowie zajmują wiele zaszczytnych miejsc.

Czytaj więcej...

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider