• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Półkolonie 2014/2015

Jak co roku zapraszamy dzieci klas I - VI na półkolonie letnie organizowane w naszej szkole. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. W programie wycieczki, rajdy piesze, zajęcia sportowe, wyjścia na basen... Zapewniamy wyżywienie (II śniadanie, obiad) i doskonałą opiekę wychowawców półkolonii.

 Uprzejmie informujemy, że nie mamy już wolnych miejsc na półkolonie w tym roku szkolnym.

 

Terminy półkolonii:

 

I turnus od 29.06 do 10.07 - BRAK MIEJSC

 

II turnus od 13.07 do 24.07 - BRAK MIEJSC

 

Koszt każdego turnusu wynosi 280 złotych. Pełną kwotę należy wpłacić do 12 czerwca.

 

Wpłaty przyjmuje p. Aleksandra Fedynicz - Komosa, tel. 509 - 646 - 516

 

Półkolonie w naszej szkole to najlepszy sposób na wakacje w mieście - mamy na to dowody...

 Półkolonie 2012/2013

Półkolonie 2013/2014 I turnus

Półkolonie 2013/2014 II turnus

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider