Półkolonie 2014/2015

Jak co roku zapraszamy dzieci klas I - VI na półkolonie letnie organizowane w naszej szkole. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. W programie wycieczki, rajdy piesze, zajęcia sportowe, wyjścia na basen... Zapewniamy wyżywienie (II śniadanie, obiad) i doskonałą opiekę wychowawców półkolonii.

Uprzejmie informujemy, że nie mamy już wolnych miejsc na półkolonie w tym roku szkolnym.

Terminy półkolonii:

I turnus od 29.06 do 10.07 - BRAK MIEJSC

II turnus od 13.07 do 24.07 - BRAK MIEJSC

Koszt każdego turnusu wynosi 280 złotych. Pełną kwotę należy wpłacić do 12 czerwca.

Wpłaty przyjmuje p. Aleksandra Fedynicz - Komosa, tel. 509 - 646 - 516

Półkolonie w naszej szkole to najlepszy sposób na wakacje w mieście - mamy na to dowody...

Półkolonie 2012/2013

Półkolonie 2013/2014 I turnus