• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ferie zimowe tuż, tuż...

 

ferie

 

 

FERIE ZIMOWE TUŻ, TUŻ...

ZAJĘCIA REKREACYJNE

W CZASIE FERII ZIMOWYCH

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia opiekuńczo – rekreacyjne w czasie ferii zimowych, które rozpoczną się 28 stycznia i potrwają do 10 lutego 2019 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Zapisy, jak również zgody na udział w zajęciach przyjmujemy w świetlicy szkolnej u pani Renaty Biernackiej lub pani Ewy Dzwonkowskiej, do dnia 24.01.2019roku.

Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie, prowiant we własnym zakresie.

                              

                             Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

                                                  Renata Biernacka i Ewa Dzwonkowska

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider