• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Zgłoszenie dziecka do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo, jeśli zamierzacie Państwo w roku szkolnym 2018/2019 korzystać z opieki świetlicy szkolnej (dotyczy także przedszkolaków), to prosimy o wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły lub wysłanie e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  karty zgłoszenia dziecka do świetlicy do dnia 24 sierpnia 2018 r. 

 

Rodziców dzieci biorących udział w rekrutacji prosimy, w miarę możliwości, o składanie karty wraz z dokumentami rekrutacyjnymi. 

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider