• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Zajęcia w ferie zimowe 2018

balwanekW ferie zimowe (od 15 do 26 stycznia) w godzinach 9.00 - 16.00 odbywają sie w szkole zajęcia dla dzieci:

  • sportowe i rekreacyjno - ruchowe prowadzone przez panią Renatę Sowę
  • plastyczne, muzyczne, czytelnicze i rekreacyjne prowadzone przez panią Ewę Dzwonkowską

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą w ciekawy sposób, wśród rówieśników spędzić czas w ferie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider