• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Powiat Piaseczyński pilnie poszukuje rodziny zastępczej!

Szanowni Państwo,

 

Powiat Piaseczyński pilnie poszukuje rodziny zastępczej dla dzieci z nagłych interwencji.

 

 

 

W związku z tym zwrócił się do nas z gorącą prośbą o udostępnienie na naszej stronie internetowej oraz Facebooku powiatowego spotu „Zostań rodziną zastępczą”.

 

Link do spotu:

"Zostań rodziną zastępczą"

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider