• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ewaluacja zewnętrzna

W naszej szkole przeprowadzana jest ewaluacja zewnętrzna w zakresie wymagań:

  • Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne
  • Szkoła lub placówka organizując procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego i potwierdzjacego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zarządzanie szkołą lub placówką służy jej rozwojowi

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider