• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Dzień otwarty - grudzień 2017 r.

Szanowni Państwo, zapraszamy rodziców uczniów z klas 4 - 6 na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2017 r. o godz. 17.00. Będą obecni wszyscy nauczyciele uczący w klasach 4 - 6. 

Wychowawcy przekażą Państwu informację o przewidywanych ocenach niedostatecznych oraz nieodpowiednich i nagannych ocenach zachowania.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider