• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Szlachetna Paczka 2017

 

 

 

Szanowni Państwo,

Już po raz kolejny jako społeczność szkolna angażujemy się w akcję: „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy rodzinę, w której najmłodszy członek choruje. Brakuje pieniędzy na ubrania, żywność oraz węgiel na zimę. Jak co roku chcielibyśmy zaangażować całą naszą społeczność.

Proszę o przynoszenie rzeczy do sali 43, 39 lub o zostawienie u Pań w szatni. Bliższe informacje można uzyskać u pani Doroty Wodyńskiej lub pani Iwony Książek.

Akcja trwa do 7 grudnia.

Liczymy na Państwa pomoc.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider