• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Święta to czas radości i chwil spędzonych w gronie najbliższych, ale nie tylko… Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 to także czas, aby pomyśleć o tych, którzy są często samotni i niedostrzegani.

 

 

Wręczanie kartek z okazji świąt Bożego Narodzenia połączone z radością na twarzach pensjonariuszy i pracowników Domu Pomocy Społecznej wzbudziło chęć powtórzenia akcji. Tym razem przygotowanych zostało 150 kartek. Oprócz dzieci ze świetlicy do akcji przyłączyli się także uczniowie klas 4-6. Własnoręcznie wykonane i podpisane kartki świąteczne trafiły w ręce mieszkańców i pracowników Domu Pomocy Społecznej 23 marca. Po raz kolejny gest ten wzbudził wiele pozytywnych emocji i wywołał uśmiech na twarzach pensjonariuszy.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider