Święta to czas radości i chwil spędzonych w gronie najbliższych, ale nie tylko… Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 to także czas, aby pomyśleć o tych, którzy są często samotni i niedostrzegani.

Wręczanie kartek z okazji świąt Bożego Narodzenia połączone z radością na twarzach pensjonariuszy i pracowników Domu Pomocy Społecznej wzbudziło chęć powtórzenia akcji. Tym razem przygotowanych zostało 150 kartek. Oprócz dzieci ze świetlicy do akcji przyłączyli się także uczniowie klas 4-6. Własnoręcznie wykonane i podpisane kartki świąteczne trafiły w ręce mieszkańców i pracowników Domu Pomocy Społecznej 23 marca. Po raz kolejny gest ten wzbudził wiele pozytywnych emocji i wywołał uśmiech na twarzach pensjonariuszy.