• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Na początku grudnia wychowawcy świetlicy ogłosili akcję tworzenia kartek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej.

Podczas jej trwania dzieci wraz z opiekunami wykonały 100 kartek, a następnie własnoręcznie je podpisały. W środku kartek zostały zamieszczone wierszyki z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

 

Dnia 21 grudnia grupa dzieci z nauczycielkami wybrała się do Domu Pomocy Społecznej, odwiedziła oddziały 5A i 5B oraz wręczyła wykonane przez siebie upominki pensjonariuszom i pracownikom. Czas umilało wspólne śpiewanie kolęd.

Katarzyna Bednarczyk

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider