Na początku grudnia wychowawcy świetlicy ogłosili akcję tworzenia kartek świątecznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej.

Podczas jej trwania dzieci wraz z opiekunami wykonały 100 kartek, a następnie własnoręcznie je podpisały. W środku kartek zostały zamieszczone wierszyki z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.

Dnia 21 grudnia grupa dzieci z nauczycielkami wybrała się do Domu Pomocy Społecznej, odwiedziła oddziały 5A i 5B oraz wręczyła wykonane przez siebie upominki pensjonariuszom i pracownikom. Czas umilało wspólne śpiewanie kolęd.

Katarzyna Bednarczyk