• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

...wszyscy czekali na nadejście Świąt. Dzieci przygotowały świąteczne dekoracje i pięknie ustroiły choinkę.

Można już było wyczuć świąteczną atmosferę. Na „mikołajki" każdy dostał pysznego czekoladowego lizaka, a 18 grudnia odbyła się wspólna wigilia. Wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. To był wyjątkowy dzień.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider