• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

   21 października 2014 roku, na świetlicy szkolnej odbyła się ważna uroczystość. W szeregi świetliczaków wstępowali uczniowie klas pierwszych. Uroczystość przygotowała pani Monika Węcławiak.

  Najpierw wybrane dzieci z klas II i III dodały otuchy pierwszakom śpiewając im wesołą piosenkę i deklamując wierszyki. Pierwszaki musiały przejść trzy próby: próbę uśmiechu, próbę wiedzy i próbę znajomości regulaminu obowiązującego na świetlicy. Najtrudniejsza okazała się próba uśmiechu. Niełatwo się uśmiechnąć po zjedzeniu plasterka cytryny.

  Po udanym przejściu wszystkich trzech prób, pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na świetliczaka. Każdy otrzymał certyfikat świetliczaka i gratulacje od wszystkich wychowawców. Na koniec coś słodkiego, żeby jak najszybciej zapomnieć o "kwaśnej" próbie.

  Z certyfikatem w ręku i uśmiechem na buzi pierwszaki- swietliczaki wróciły do swoich codziennych zajęć.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider