Świetlica szkolna jest czynna w godzinach 645 - 1730

Telefon do świetlicy - 530 057 881

Dzieci przebywające na świetlicy mogą się bawić, odrabiać lekcje, mają też zajęcia wyciszające, czytelnicze, zabawy rytmiczno-ruchowe, ćwiczenia w stronności ciała, mini zawody sportowe, wykonują prace plastyczne, techniczne itp.
Przy sprzyjającej pogodzie wszystkie dzieci ze świetlicy pod opieką wychowawców chodzą na spacery lub bawią się na boisku szkolnym.

W roku szkolnym 2018/2019 w świetlicy zatrudnieni są następujący wychowawcy:

Renata Biernacka, Magdalena Fiejka, Piotr Kochański, Magdalena Krajewska, Elżbieta Moczydłowska, Małgorzata Mróz, Elżbieta Pośnik, Urszula Rodak, Dorota uścińska, Anna Zub

Regulamin swietlicy szkolnej

Zasady korzystanie ze stołówki szkolnej podczas obiadów