Świetlica szkolna jest czynna w godzinach 645 - 1730

Telefon do świetlicy - 22 7273528 w. 106

Dzieci przebywające na świetlicy mogą się bawić, odrabiać lekcje, mają też zajęcia wyciszające, czytelnicze, zabawy rytmiczno-ruchowe, ćwiczenia w stronności ciała, mini zawody sportowe, wykonują prace plastyczne, techniczne itp.
Przy sprzyjającej pogodzie wszystkie dzieci ze świetlicy pod opieką wychowawców chodzą na spacery lub bawią się na boisku szkolnym.

W roku szkolnym 2017/2018w świetlicy zatrudnieni są następujący wychowawcy:

Agnieszka Bąkowska, Magdalena Fiejka, Beata Kindzierska, Andrzej Kochański, Paweł Kochański, Elżbieta Moczydłowska, Renata Sowa, Anna Zub

Regulamin swietlicy szkolnej pdf