Wyniki gminnego konkursu bibliotecznego

I miejsce należy do nas!

28 listopada 2017 r. nasza szkoła brała udział w Gminnym Konkursie Bibliotecznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku.

Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie inscenizacji fragmentu wybranej baśni braci Grimm, rozwiązanie krzyżówki, ułożenie puzzli, udzielenie odpowiedzi na pytania ukryte w jabłkach i tulipanach, odgadnięcie haseł w baśniowych kalamburach.
Nasza  siedmioosobowa  drużyna  przedstawiła  fragmenty  baśni: „Chatka  w  lesie”  i  zdobyła  ostatecznie  we  wszystkich  dyscyplinach  największą  ilość punktów.

W organizację elimacjji szkolnych zangażowali się wychowawcy klas trzecich oraz nauczyciele języka polskiego w klasach czwartych.
Koordynatorkami konkursu byli nauczyciele bibliotekarze - p. Beata Kindzierska oraz p. Bożena Marchlińska.

Skład zwycięskiej reprezentacji:

• Weronika Gwara z kl. 4e
  • Wiktor Kordas z kl. 4e
  • Kinga Rybińska z kl. 4f
  • Filip Koszelski z kl. 3b
  • Zosia Raczyńska z kl. 3f
  • Maja Rybińska z kl. 3f
  • Lena Tomaszewska z kl. 3d

Gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!