Terapeuta pedagogiczny

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
730 - 1100 730 - 1330 730 - 1330 730 - 1100

Marta Obuchowicz - terapeuta pedagogiczny

Program profilaktyki zaburzeń typu grafmotorycznego stanowił integralną część programu wychowawczego i programu profilaktyki szkoły w ramach systemu pomocy uczniom ze specyficznymi problemami edukacyjnymi. Działał w trosce o rozwój grafomotoryczny dziecka w różnych okresach rozwojowo - szkolnych. Realizował obok celów profilaktyczno-terapeutyczno-dydaktycznych nade wszystko cele wychowawcze. Skupił wokół siebie specjalistów, nauczycieli-wychowawców, uczniów i ich rodziców. Wspomagał pozytywne emocje, motywację do pokonywania trudności w sferze grafomotorycznej i edukacyjnej. Zagospodarowywał wolny czas uczniów na przerwach szkolnych.

Srawozdanie z realizacji programu "Profilaktyka zaburzeń typu grafomotorycznego"