• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Wzajemne relacje teoretyczno- poznawcze i edukacyjne pedagogiki ogólnej i specjalnej ujawniają się również na płaszczyźnie funkcji inspiratorskiej, innowacyjnej , integracyjnej kreatywnej i transgresyjnej nauczyciela, wychowawcy który w dzisiejszej szkole pełni ważną rolę profilaktyczną.

Wychodząc naprzeciw idei integracji, celom badawczo- poznawczym nauczycieli, potrzebom edukacyjnym dzieci i oczekiwaniom ich rodziców- przedstawiam system pomocy dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na zajęciach przedmiotowych objętych planem nauczania w szkole podstawowej."

Więcej w materiale przygotowanym przez pania BożenęGromadzką - reedukatora:

Udział nauczycieli - wychowawców w systemie pomocy dzieciom ze specyficznymi problemami edukacyjno-wychowawczymi

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider