• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 wp

Postawa to sposób „trzymania się”, poruszania się człowieka. Postawa uwarunkowana jest nawykiem ruchowym, podłożem morfologicznym i funkcjonalnym oraz codzienną działalnością człowieka. Jakie są przyczyny wad postawy i im jak zapobiegać?

 

 

 

Na to pytanie stara się udzielić odpowiedzi pani Justyna Wietecha - nauczycielka wychowania fizycznego oraz prowadząca gimnastykę korekcyjną - w prezentacji:

Wady postawy

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider