• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

cw

W ostatnich latach zaburzenia statyki ciała stanowią duży problem. Z każdym rokiem pojawia się wzrost przypadków wad postawy ciała u dzieci i młodzieży. Obserwuje się również wzrost chorób przeciążeniowych kręgosłupa u dorosłych.

 

 

 

 

Dlatego niezmiernie ważnym elementem profilaktyki wad postawy są ćwiczenia śródlekcyjne. Pani Janina Zofia Borko przygotowała prezentację z propozycją ćwiczeń śródlekcyjnych.

 

Ćwiczenia śródlekcyjne

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider